Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Запитання

Якщо ви не знайдете відповіді на Ваші запитання, звертайтесь за тел. (044) 521-33-72 Еко Тур Інфо або в Центр Командної Взаємодії "Еко Тур" (044) 599-5332 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Тематика статей
Яка тематика статей повинна бути.

1. Якій науковій спеціальності має відповідати проблематика статей?
Фахове спрямування збірника 11.00.11 – Конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів.

2. Хто може публікуватись в збірнику?
Збірник наукових праць призначений для висвітлення наукової діяльності кафедри географії України географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, також у до друку приймаються результати наукових досліджень студентів, аспірантів, пошукувачів, викладачів, науковців інших ВНЗ України та зарубіжних країн.

3. Які рубрики містить збірник?
І Географія рекреації та туризму;
ІІ Географія України;
ІІІ Раціональне природокористування та охорона природних ресурсів

4. На яку тематику приймаються статті у збірник?
Теоретичні та приладні питання конструктивної географії, географії рекреації та туризму, географії України та географічного краєзнавства, раціонального природокористування та охорони природних ресурсів, міжнародне співробітництво в галузі географії рекреації та туризму.


Оформлення статей
Яке повинно бути оформлення статей?

1. Який обсяг повинна мати стаття?
12-24 сторінки

2. Які вимоги до оформлення статей?
Стаття повинна бути оформлена згідно з вимогами ВАК України та містити такі структурні частини: постановка проблеми; аналіз останніх досліджень і публікації та виділення невирішених сторін наукової проблеми; мета та завдання дослідження; об’єкт, предмет дослідження; виклад основного матеріалу; висновки